Jak powstał blog? | podcast #01
podcast #01 – Jak powstał blog?

Jest! Jest! Stało się! W końcu udało nam się ruszyć z podcastami! Zapraszamy Was do cierpliwego wysłuchania pierwszej audycji, którą udało nam się nagrać! Prosimy o wyrozumiałość – dopiero się uczymy. Ilość “yyy” i “eee” przechodzi samą siebie, ale na kimś musimy przecież się uczyć i trenować. Jak nie tu, to gdzie? 🙂

Tym razem będzie luźno. Opowiadamy o tym jak powstał nasz blog, jak ewoluował. Opowiadamy kim jesteśmy oraz jak Bóg prowadził nas w tej niezwykłej podróży do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Opowiadamy też odrobinę o naszej rodzinie, która jest tak (nie)zwykła jak Twoja!

Jeśli nie lubisz słuchać i wolisz czytać zapraszamy Cię do przeczytania posta o podsumowaniu 2020 roku. Treści tam zawarte najbardziej przybliżą Ci treść pierwszego podcastu.

Mamy też małą, nieplanową niespodziankę! Po kilku rozmowach z czytelnikami naszego bloga doszliśmy do wniosku, że przyda się podcast również dla dzieci. Będziecie mogli go puszczać dzieciom, gdy jeszcze są za mali na oglądanie Rabbiego Nauczyciela. To nie jedyny plus! Podcasty możecie pobierać i słuchać, gdy jesteście offline, np. w podróży czy zasypiając razem ze swoimi Szkrabami na sofie! Do każdego podcastu dla rodziców będzie nagrana historia czytana dla dzieci z serii “O tym jak Bóg nas prowadzi”, wydanej przez Fundację Źródła Życia.

Na ten moment audycje są dostępne tylko na naszym blogu. Za jakiś czas pojawią się również na znanych platformach podcastowych.

Newsletter

Zapisując się na newsletter otrzymasz od nas dwa prezenty! E-booka „Rodzicielstwo bliskości pod biblijną lupą” oraz zestaw 100 złotych myśli dla rodziców do druku, które możesz umieścić w słoiku czy ozdobnym pudełku i czerpać Boże inspiracje, gdy brakuje Ci sił. Gdy nie będziesz miał czasu dosłownie na nic, przeczytanie jednego inspirującego zdania może zupełnie odmienić Twój dzień!

4.7 3 głosy
Ocena wpisu
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze