Klub

 

Chyba każdą mamę dopada myśl, że czuje się choć odrobinę samotna w tym dziecięcym świecie. Zostaje sama z dziećmi w domu, w czterech ścianach i to na tyle godzin! Czasem można porozmawiać z inną mamą na placu zabaw, ale nie zawsze się to udaję – szczególnie zimą. Czasem wyjście do osiedlowego sklepu staje się rozrywką. W głowie mamy rodzą się pytania. Gdzie mogę porozmawiać z kimś kto mnie zrozumie? Gdzie znajdę kogoś, kto będzie na takim samym etapie życia jak ja? Gdzie dowiem się cennych informacji o zdrowiu dzieci, ale i otrzymam wsparcie w wychowaniu?  Odpowiedź brzmi: w klubie (nie)zwykłej mamy!

Klub (nie)zwykłej mamy działa w naszym mieście już prawie od 2 lat! Na naszych zajęciach już nie jeden mały Czeladzianin zasmakował zabawy z rówieśnikami i niejeden rodzic poszerzył swoją wiedzę z zakresu wychowania, zdrowia i edukacji swoich maluchów.

Od stycznia spotkania Klubu będą odbywały się w każdą środę o godzinie 10.00 w Kopalni Kultury w Czeladzi. (ul. Trznadla 1, Czeladź – Piaski) Miejsce to jest bezpieczne dla raczkujących dzieci oraz wygodne dla wspólnych zabaw i dziecięcej aktywności. Zajęcia podzielone są na dwie części. Pierwsza część obejmuję zajęcia dla maluchów, druga prelekcje dla mamy. Każda mama może być niezwykła – musi tylko tego chcieć! Czekamy na Ciebie! Nie zapomnij tylko o zmiennym obuwiu. Zajęcia są całkowicie bezpłatne!

Jesteśmy na FB!  Tam znajdziesz bieżące informacje na temat naszych spotkań. Możesz też wysłać na adres sandra@senszycia.pl swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu a my będziemy wysyłać Ci we wtorki darmowe przypomnienie o spotkaniu. Co więcej poinformujemy Cię o najbliższym temacie zajęć :).

Śmiało pobierz sobie załącznik poniżej, drukuj i powieś na lodówce! Nie przeoczysz żadnego spotkania ;).