Już tej jesieni…

Kurs: Modlitwa mamy ma moc! 

Czy naprawdę modlitwa zmienia nasze dzieci?
Za co trzeba się modlić i ile powinno to trwać?
Czy Boże pobłogosław Kasię i Janka wystarczy?
Jak nauczyć się modlić używając do tego Pisma Świętego?
Czy jest coś, co sprawia, że Bóg nie może odpowiedzieć na naszą prośbę?

Dla mam niemowląt i przedszkolaków

Jak modlić się, gdy dokoła nas tyle obowiązków a dzieci znajdą nas nawet w szafie? Czy Bóg wymaga od nas modlitwy w tak trudnym rodzicielskim czasie? Jak znaleźć czas na modlitwę i podczas tej modlitwy nie zasnąć? I czy już teraz muszę modlić się za moje dziecko, skoro jest zdrowe i jesteś na wyciągnięcie jego ramion?

Dla mam dzieci szkolnych

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego przyda się naszym dzieciom dodatkowa moc! Moc pochodząca nie z ojcowskiej organizacji czasu. Moc pochodząca nie z matczynych dobrze zbilansowanych drugich śniadań! Moc pochodząca prosto z nieba! Jak modlić się za nasze dzieci? Jak oddać je w ręce Najwyższego, chociaż codziennie na wiele godzin oddajemy je w ręce placówek oświatowych? Jak skutecznie powierzyć je w ręce Boga?

Dla mam dorosłych dzieci

Bycie mamą nie kończy się, gdy nasze dzieci kończą studia lub gdy się na nie wyprowadzają.  Choć wydawać by się mogło, że już dawno straciłaś kontrolę nad swoim dzieckiem i nie masz pojęcia kiedy nabijają sobie kolejne siniaki, to jednak możesz dużo więcej, niż gdy był jeszcze przedszkolakiem.  Możesz powierzyć dorosłe dziecko Bogu! Jak zmienić się na oddaną Bogu w modlitwie mamę na kolanach z kontrolującej wszystko zrzędy? Jak na nowo zaufać dziecku, gdy podjęło już tyle złych decyzji?

Jak będzie wyglądał kurs? 

Kurs jest stworzony przez mamę dla mam! To nie będzie trudne, niezależnie na jakim etapie macierzyństwa właśnie teraz jesteś! Kurs składał będzie się z kilku lekcji nagranych w formie audycji. Możesz śmiało słuchać go w wannie, smażąc naleśniki, jadąc autem czy prasując. Do każdej lekcji dołączone jest zadanie. Zajmie Ci ono kilkanaście minut. Wszystko dostępne będzie w formie notesu do druku, którego szatę graficzną wybierzesz sobie z wielu wzorów – w końcu nie wszystkie mamy mają ten sam gust!

Koniecznie zapisz się na newsletter, żeby zgarnąć 10% zniżki i bardzo szybko dowiedzieć się o dostępności kursu!