Czy widzisz to zdjęcie poniżej? Zostało zrobione na jednym z chrześcijańskich obozów. Postać w najciemniejszym ubraniu to właśnie ja – Sandra. Nie pamiętam już jaką biblijną rolę odgrywałam podczas tego wydarzenia, ale pamiętam, że dobrze się bawiłam! Nie ja sama oczywiście, była z nami cała masa dzieci! Na pierwszym planie zdjęcia możesz zobaczyć Arkę Przymierza czyli to, co znajdowało się w Świątyni – zarówno tej bogatej Salomonowej jak i przenośnej Mojżeszowej. Po co te przebieranki? Dlatego, że nasze dzieci (my sami zresztą też!) uczymy się wszystkimi zmysłami! A w naukę dzieci biblijnych prawd chcemy włożyć nie tylko całe serce, ale też i całą głowę!

Prowadzimy zajęcia dla dzieci i nastolatków podczas obozów, kolonii, konferencji, zjazdów, rekolekcji i innych wydarzeń w całej Polsce. Nauczamy dzieci Dobrej Nowiny w przystępnej formie dostosowując materiał do każdej grupy wiekowej od przedszkolaka po nastolatka. Dla nastolatków preferujemy zajęcia warsztatowe. Nie boimy się rozmawiać z nastolatkami o seksie i wrednych rodzicach!  Stosujemy metody neurodydaktyki, oraz Porozumienie Bez Przemocy a ponadto biblijne zasady nauczania!

Pomagamy również uruchomić przykościelne kluby biblijne oraz szkółki niedzielne. 

Skontaktuj się z nami
Zapisując się na newsletter otrzymasz od nas dwa prezenty! E-booka „Rodzicielstwo bliskości pod biblijną lupą” oraz zestaw 100 złotych myśli dla rodziców do druku.