klub niezwykłej mamy

Chyba każdą mamę dopada myśl, że czuje się choć odrobinę samotna w tym dziecięcym świecie. Zostaje sama z dziećmi w domu, w czterech ścianach i to na tyle godzin! Czasem można porozmawiać z inną mamą na placu zabaw, ale nie zawsze się to udaje – szczególnie zimą. Czasem wyjście do osiedlowego sklepu staje się rozrywką. W głowie mamy rodzą się pytania. Gdzie mogę porozmawiać z kimś, kto mnie zrozumie? Gdzie znajdę kogoś, kto będzie na takim samym etapie życia jak ja? Gdzie dowiem się cennych informacji o zdrowiu dzieci, ale i otrzymam wsparcie w wychowaniu?  Odpowiedź brzmi: w Klubie (nie)zwykłej mamy!

Klub (nie)zwykłej mamy działa  już 5 lat! Na naszych zajęciach już niejeden mały Czeladzianin zasmakował zabawy z rówieśnikami i niejeden rodzic poszerzył swoją wiedzę z zakresu wychowania, zdrowia i edukacji swoich maluchów.

 

Zajęcia prowadzone są od października do czerwca w Kopalni Kultury w Czeladzi (ul. Trznadla 1, Czeladź – Piaski). Miejsce to jest bezpieczne dla raczkujących dzieci oraz wygodne dla wspólnych zabaw i dziecięcej aktywności. Zajęcia podzielone są na dwie części. Pierwsza część obejmuję zajęcia dla maluchów, druga prelekcje dla mam.

Obecnie – w roku szkolnym 2020/2021 zajęcia nie odbywają się. Jesteśmy na FB! Tam znajdziesz bieżące informacje na temat naszych spotkań.

Każda mama może być niezwykła – musi tylko tego chcieć! Czekamy na Ciebie! Nie zapomnij tylko o zmiennym obuwiu. Zajęcia są całkowicie bezpłatne!

Nie jesteś ze Śląska? Nic straconego! Pomagamy zakładać Kluby (nie)zwykłych mam w całej Polsce! Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami
Zapisując się na newsletter otrzymasz od nas dwa prezenty! E-booka „Rodzicielstwo bliskości pod biblijną lupą” oraz zestaw 100 złotych myśli dla rodziców do druku.