Kursy

W przygotowaniu mamy kurs dla rodziców na podstawie księgi Ezdrasza i Nehemiasza. Będziemy poruszać w nim tematy odbudowy rodzinnego ogniska domowego. Kurs będzie zawierał materiały dostępne on-line w formie nagrań oraz materiały drukowane, do pracy własnej. Zagadnienia poruszone w kursie pomogą w lepszym funkcjonowaniu chrześcijańskiego ogniska domowego poprzez dobre wyznaczenie celów, zauważenie priorytetów, jak również przydzielenie duchowych zadań całej rodzinie.

W tych starych księgach Starego Testamentu odkryjemy na nowo to, o czym mówi współczesna psychologia i pedagogika. Zauważymy i głębiej poznamy biblijne korzenie slow live, minimalizmu oraz coachingu.

Kurs dostępny będzie internetowo. Zachęcamy do zapisów już teraz, aby otrzymać informacje w pierwszej kolejności i wziąć udział w kursie jako jedna z pierwszych osób.

Zapisując się na newsletter otrzymasz od nas dwa prezenty! E-booka „Rodzicielstwo bliskości pod biblijną lupą” oraz zestaw 100 złotych myśli dla rodziców do druku, które możesz umieścić w słoiku czy ozdobnym pudełku i czerpać Boże inspiracje, gdy brakuje Ci sił. Gdy nie będziesz miał czasu dosłownie na nic, przeczytanie jednego inspirującego zdania może zupełnie odmienić Twój dzień!