poradnictwo rodzinne

Rodzina została założona i wymyślona jeszcze w ogrodzie Eden przez samego Boga. Plan na jej istnienie i funkcjonowanie ukryty jest na kartach Pisma Świętego. Nie tylko Boże Słowo pomocne jest w prawidłowym funkcjonowaniu rodziny. Współcześnie dysponujemy najróżniejszymi poradnikami, kursami, jak również indywidualnym poradnictwem rodzinnym.

Pomagamy jako małżeństwo całym rodzinom. Uważamy, że szczęśliwa rodzina to klucz do satysfakcjonującego życia, nie tylko duchowego.

Rady, które są najcenniejsze to te, które są zgodne z Bożym punktem widzenia. Tak właśnie staramy się pracować już od jakiegoś czasu. Praca z innymi rodzinami wkradała się do naszego życia na przestrzeni wielu lat, wielu pasji, wielu działań.

W 2021 nasza pomoc nic nie kosztuje

Zdajemy sobie sprawę, że doświadczenie w dziedzinie poradnictwa jest najważniejsze, o wiele ważniejsze niż wykształcenie. W związku z tym w roku 2021 nieodpłatnie można zapisać się na poradnictwo rodzinne – konsultacje. My chcemy zdobyć doświadczenie w pomaganiu innym, Wy możecie skorzystać z naszej wiedzy bezpłatnie.

Doradzamy telefonicznie oraz w formie wideokonferencji

Spotkania mogą być on-line lub telefonicznie, z całymi rodzinami, małżonkami lub pojedynczymi członkami rodziny. W ramach bezpłatnej konsultacji odbywają się trzy spotkania trwające około 1,5 godziny. Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc na bezpłatne konsultacje. Zastrzegamy sobie, że nie jesteśmy psychologami i nie przeprowadzamy terapii, jednak chętnie pokierujemy do odpowiedniego specjalisty, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zakres poradnictwa rodzinnego

Pobierz pełną listę zagadnień z dziedzin, w których możemy pomóc.

Zapisać się na konsultacje można poprzez poniższy formularz. W ramach ułatwienia i przyspieszenia komunikacji zachęcamy do krótkiego zarysowania problemu oraz podania przykładowych dni tygodnia oraz zakresu godzin dostępności.

Skontaktuj się z nami
Zapisując się na newsletter otrzymasz od nas dwa prezenty! E-booka „Rodzicielstwo bliskości pod biblijną lupą” oraz zestaw 100 złotych myśli dla rodziców do druku.