W ramach naszej działalności prowadzimy warsztaty „(Nie)przeciętna rodzina” dla rodziców z zakresu duchowości rodziny. Podczas warsztatów weekendowych, rekolekcji, jak również obozów chrześcijańskich pomagamy i wspieramy rodziców w ich trudnym, monotonnym i mozolnym rodzicielskim zadaniu.

W przypadku braku czasu na warsztaty, zachęcamy do skorzystania z oferty wykładów, np. podczas konferencji. Tematy dobieramy indywidualnie z organizatorami.

Czas trwania warsztatów jest zależny od czasu, jakim dysponujemy na wydarzeniu.

Warsztat weekendowy

Idealny dla parafii, zborów i kościołów oraz mniejszych społeczności.
Zajęcia rozpoczynają się piątkowym spotkaniem modlitewnym wraz z warsztatem na temat modlitwy. Jest to stały i niezmienny punkt warsztatów. W sobotę i niedzielę zajęcia odbywają się cały dzień. W soboty skupiamy się na dziecięcych wyborach i tym czy my jako rodzina możemy pomóc dzieciom osiągnąć zbawienie. Poruszamy zagadnienia świętowania dnia świętego i rodzinnych nabożeństw. Natomiast w niedzielę wybieramy temat alternatywny, który najbardziej interesuje daną wspólnotę (domowe emocje, zagrożenia duchowe dla rodziny, finanse w domu, wychowanie przedsiębiorcze dzieci, homoseksualizm i wiele innych).

Dłuższe warsztaty

Warsztaty podczas dłuższych wydarzeń, np. rekolekcji czy obozów trwają około 2,5 godziny dziennie i są prowadzone każdego dnia wydarzenia. Możemy dostosować warsztaty do głównego tematu obozu czy rekolekcji lub prowadzić warsztaty wg potrzeb uczestników. Podczas takich wydarzeń można skorzystać również z poradnictwa rodzinnego 1:1.

Kapelanat

Podczas wydarzeń prowadzimy również służbę kapelanatu opierającą się na duszpasterskim prowadzeniu duchowych części rekolekcji, zjazdów czy obozów.

Mamy na naszych warsztatach
Przekazujemy wiedzę zawsze obrazowo
Męski punkt widzenia na naszych warsztatach
Pracujemy jako małżeństwo dla małżeństw

Jest możliwość zapewnienia w czasie trwania warsztatów zajęć dla dzieci rodziców uczestniczących w zajęciach.

Obecnie można umawiać się na wydarzenia, które odbędą się na wiosnę i lato 2024 przez poniższy formularz. 

Skontaktuj się z nami
Zapisując się na newsletter otrzymasz od nas dwa prezenty! E-booka „Rodzicielstwo bliskości pod biblijną lupą” oraz zestaw 100 złotych myśli dla rodziców do druku.