By poznać nas bliżej przejdź do zakładki o nas.
By skontaktować się z nami przejdź do zakładki kontakt.

Swoją działalność w internecie skupiamy głównie na prowadzeniu bloga w formie artykułów pisanych, podcastów oraz vlogów. W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie kursów on-line.

Poza monitorem angażujemy się również w prowadzenie poradnictwa rodzinnego i małżeńskiego oraz pracę z dziećmi. Przyjmujemy formę najróżniejszych warsztatów, kursów, spotkań, obozów, rekolekcji, wystąpień i zajęć w całej Polsce – zarówno dla rodziców jak i dzieci a nawet całych rodzin.

Współpracujemy odpłatnie, barterowo jak również na zasadach wolontariatu. Ma na to wpływ wiele czynników. Śmiało zachęcamy do kontaktu!

Działamy na rzecz rodzin i małżeństw w chrześcijańskich kręgach. Do tej pory współpracowaliśmy zarówno z Katolikami jak i Protestantami jak również innymi odłamami chrześcijaństwa. Naszą misją jest pomoc w organizacji dobrze funkcjonującego ogniska domowego, którego centrum będzie Chrystus, niezależnie od wyznania i przekonań. Kierujemy się w swojej pracy Pismem Świętym. Wykorzystujemy je do wskazywania jak naprawić rodzinny dom.

Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z chrześcijańskimi wydawnictwami, czasopismami, fundacjami i stowarzyszeniami, a także sklepami oraz ośrodkami.

Poniżej znajdują się nasze wybrane współprace.