O nas

O nas

Ci ze zdjęcia to właśnie my! (Nie)zwykła rodzina jakich mijasz wiele każdego dnia. Prawdopodobnie tak, jak wasza rodzina miewamy szczęśliwe chwile w pobliskim parku i chwilowe dramaty za zamkniętymi drzwiami  dnia codziennego. Niezwykłości i inności dodaje nam tylko ON, Bóg. Z nim chcemy chodzić każdego dnia (nie tylko w święta) i razem z nim wychowywać dzieci te nasze domowe i te, z którymi mamy kontakt poza murami naszego ogniska domowego.

 

O nasTo jest mama Sandra. Niektórzy mówią, że mogłaby sprzedawać pomysły i zrobiłaby na tym niezły biznes. Tymczasem ona sama uwielbia się nudzić, choć nie potrafi tego robić. Część jej projektów możesz zaobserwować tu na blogu i w otaczającym ją społeczeństwie. Z wykształcenia jest teologiem ze specjalizacją pedagogiczną. Obecnie studiuje doradztwo rodzinne i mediacje. Na co dzień uwielbia herbatę z pokrzywy i domowe spaghetti.  Ze swoimi chłopcami najbardziej lubi leżeć w łóżku w wolny poranek rozmawiając o dinozaurach, programowaniu, śniadaniu i Nowym Testamencie jednocześnie.

O nasTo jest tata Łukasz. Ci co znają go tylko troszeczkę myślą, że jest pod pantoflem pomysłowej i energicznej żony. Nic bardziej mylnego. To właśnie ten człowiek musi mieć dużą (choć ukrytą) charyzmę, by powstrzymywać rodzinę przed wyprzedzaniem Boga w jego planach. Z wykształcenia, zawodu i pasji to nikt inny jak pracownik IT a dokładniej mówiąc programista. To właśnie Łukasz kryje się na blogu za korekcją błędów ortograficznych Sandry i całą techniczną stroną bloga. Marzy mu się na starość domek z widokiem na niekończącą się przestrzeń. Gdy ma dość dnia codziennego siada do pianina tworząc nowe aranżacje starych pieśni na chwałę Zbawiciela.

O nasMateusz – pierworodny syn w rodzinie. Typowy intelektualista, który powala współtowarzyszy w autobusie wiedzą z dziedziny obecnie go interesującej. Nie zdziw się, gdy kiedyś poprawi twoją wymowę angielskiego słowa „apple” lub zrobi Ci wykład na temat ruchów tektonicznych ziemi. Wiele by dał za talerz pierogów lub szklankę soku. Co do jego chrześcijaństwa to ma ewidentny problem z zaakceptowaniem prawdy, że nikt nie zna dnia ani godziny powrotu Jezusa na ziemię. Po prostu chciałby to wiedzieć już i koniec!

O nasHugo to najmłodszy członek rodziny. Swoją upartość chowa za przepięknym białym uśmiechem, którego kot ze Shreka mógłby mu pozazdrościć. Jest bardzo uczuciowy i troskliwy. Są podejrzenia, że sam nie wie co woli bardziej – spać czy się przytulać. W chrześcijańskim życiu nie rozumie dlaczego Bóg nie może uzdrawiać go z kataru jak dla innych dzieci w Biblii robił większe cuda. W kuchni widziałby kaszę na każdy posiłek i oficjalnie przyznaje, że kasza jest lepsza od lodów. Marzy o przycisku „TURBO” w swoich nogach.

 

 

Spodobaliśmy Ci się? Chcesz nas poznać bardziej? Polecamy lekturę bloga. Jest on pełen historii z naszego życia. Jest też pełen wiary, nadziei i miłości a przede wszystkim miłości! Gdy jednak myślisz o czymś innym niż lektura zerknij do zakładki współpraca lub Pracownia Eliego.

Miłego czytania!
(Nie)zwykła rodzina:
Sandra, Łukasz, Mateusz i Hugo Początek